O Firmie

Meblo-Płyt to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w latach 90-tych.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować trwałe relacje handlowe nie tylko na rynku lokalnym, ale także na całym obszarze Unii Europejskiej. Obecnie blisko połowa naszej produkcji to eksport.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla celów usługowo-handlowych. Są to: szafy, garderoby, kuchnie, stoły i biurka, meble łazienkowe, meble dziecięce, meble sklepowe oraz biurowe. Od dekady produkujemy nietypowe meble dekoracyjne na rynek brytyjski i irlandzki optymalnie wykorzystując w ten sposób potencjał produkcyjny.

Naszymi atutami są: wyszkolona załoga, wysoka jakość materiałów, atrakcyjne wzornictwo utrzymane na najwyższym poziomie i dbałość o detale.
Ponadto duży nacisk kładziemy na rozwój technologii i wybór materiałów w taki sposób aby były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Potwierdzeniem tego jest m.in. utrzymywanie certyfikacji FSC® nieprzerwanie od 2008 roku.

Wielu naszych klientów to osoby z polecenia. Bardzo cieszy nas zaufanie, jakim obdarzają nas  zarówno osoby prywatne, poszukujące wymarzonych mebli do domu czy mieszkania.